każde przyjęcie jest dla nas niepowtarzalne

Wiemy, jak wyjątkowym wydarzeniem jest ślub, dlatego z przyjemnością zatroszczymy się o jego perfekcyjne przygotowanie. Sala, którą oddajemy Państwu do dyspozycji to nie tylko magiczna i niezwykła sceneria przenosząca do świata gwiezdnych konstelacji i roziskrzonego diamentami nieba, to również fachowa obsługa, która na podstawie Państwa indywidualnych życzeń i koncepcji oraz własnego doświadczenia pomoże sprawić by Ten Dzień był perfekcyjny i niezapomniany.

Stworzyliśmy to miejsce z nadzieją, że będzie ono wymarzonym tłem
dla najpiękniejszych chwil
w Państwa życiu

Źródłem naszej inspiracji były i są magia towarzysząca uroczystym wydarzeniom oraz fascynacja drugim człowiekiem. Dlatego jesteśmy przekonani, że oddajemy Państwu miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, które potrafi sprawić, że każde wydarzenie będzie niezapomniane.

zarezerwuj termin
arrowe

To, do czego również dążymy, to by dowieść Państwu, że dzięki naszemu wybornemu i różnorodnemu cateringowi oraz profesjonalnej pomocy przy współtworzeniu oprawy wizualnej i muzycznej, równie przyjemna jak uczestniczenie w uroczystości, może być sama jej organizacja.

aranżacja sali

Profesjonalna pomoc w zakresie wystroju i funkcjonalności

MENU

Wspaniale przyrządzone potrawy, będące zasługą talentów kulinarnych naszych kucharzy

BAZA noclegowa

Posiadamy pokoje gościnne. Dla Państwa Młodych mamy apartament gratis.

Nasz zespół
Poznajmy się
właścicielE

Pasjonaci organizacji eventów i wystroju wnętrz. Pełni pasji i empatii. Od ponad 20 lat związani z branżą. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, gotowi na nowe wyzwania.

SZEFOWA kuchni

Podąża za nowinkami w ciągle zmieniającym się świecie kulinariów. Ma doskonały smak i organizację w kuchni.